LALE DANIŞMAN | Bu Yazı, Tüm Kızkardeşlerime…

LALE DANIŞMAN

Modern hayat, büyük şehirlerdeki yoğun koşuşturma, pek çok sorumluluğu aynı anda yürütmeye çalışan kadınlarda dişil ve eril enerji dengesizliği yarattı. Mücadele etmek, dominant karaktere eğilim, rekabet gibi eril enerji kutubuna yaklaşmak sevgi, şefkat, bolluk, bereket üzerine kurulu eril enerjimizi zamanla zayıflatabiliyor. Benim de tam bu durumu sorguladığım dönemde sevgili arkadaşım Ece Vahapoğlu’ndan aldığım davet, aydınlanmama vesile oldu.

LALE DANIŞMAN ECE VAHAPOĞLU

Şehir dışındaki iş seyahatimi iptal ederek, “Bu kez vaktimi kendime ayırıyorum” deyip planımı değiştirdim. İyi ki de yapmışım! 

Eril ve Dişil  Enerjiyi Dengelemek!

Crown Plaza’da sabah saatlerinde başlayan buluşmada güne Ece’nin yaratıcılık, üretkenlik, sevgiyi çekmek, sağlıklı ruh, beden, zihin bütünlüğü ve dişiliği  yükseltmek adına yaptığı konuşmayla başladık.

ECE VAHAPOGLU

Soru-cevap yaptığımız sohbet sonunda tüm kadınlar, baskıladığı dişil enerjiyle benliğindeki kaos ortak paydasında buluştu.

ECE VAHAĞOPLU DİŞİL ENERJİ

“Eril ve dişil enerjiyi dengelemeyi bilen kadınlar, fiziksel özelliklerinden çok şefkatli, hoşgörülü, sevgi dolu özellikleriyle çevresine dişil enerji yayar ve doğal cazibe kazanır” diye konuşan Vahapoğlu, önemli ayrıntılara nokta atışı yaptı.

ECE VAHAPOĞLU

Bir günlük kamptaki yoga, meditasyondan sonra özgürce yaptığımız dansla içimizde unutulan dişiyi ortaya çıkaran programı, enerjinizi yükseltmek,  hatırlamak ve iç dünyanıza hatırlatmak adına mutlaka deneyimlemelisiniz. 

İlgili Konular