Hakkımızda

ARZU KALAYLI

1979’da Ankara’da doğan Arzu Baysan Kalaylı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı.  Ege Üniversitesi Z.F Ekonomi bölümünü bitirdi. Lisans eğitiminin ardından TRT Ankara’da dublaj yaptı. Daha sonra TRT İzmir’de program sunuculuğu ve hava durumu spikerliği yaptı. İzmir TV’de Reklam Müdürü, Karadeniz Medya’da Halkla İlişkiler Müdürü görevlerinde bulundu. www.egitimajansi.com’da Reklam Koordinatörlüğü yaptı.

Medyanın her aşamasında görev alan Kalaylı, Arzu Kalaylı Pr Ajansı’nı kurdu. Uzun yıllardır PR sektöründe çalışmalarını sürdürüyor. Eğitimden sağlığa, inşaattan gıdaya onlarca kuruma PR hizmeti vermektedir. Kalaylı, cemiyet, siyaset, iş spor, cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin medya danışmanlığını yapıyor.

ECEHAN ERSÖZ

İzmir Karşıyaka’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İzmir Buca Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’nden mezun oldu. Daha sonra dijital teknolojiler ile ilgili fen bilimleri yüksek lisansı eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Sonrasında sosyal bilimler-işletme/pazarlama alanındaki MBA yüksek lisansı eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı.

İş hayatında Vestel, Colgate Palmolive ve Şişecam gibi kurumsal şirketlerde görev aldı. Strateji geliştirme, pazarlama ve marka yönetimi, dijital projeler alanlarında çalıştı.

Daha sonra 2016 yılında Hanersman eğitim, araştırma ve pazarlama şirketi’ni kurdu. 2019-2020 yıllarında Woman TV’de yayınlanan Teknovizyon Programı’nı hazırlayıp sundu. Prof. Dr. Acar Baltaş, tarihçi ve profesyonel rehber Saffet Emre Tonguç gibi alanında ünlü isimleri konuk etti.

Hürriyet.com.tr ve Harvard Business Review Blog yazarıdır. Dijital Çağ’da kişisel gelişim, farkındalık, girişimcilik ve kariyer anlamında bir yol haritası çizen “Gelecek Tasarımcısı” kitabını yazmıştır. 2022 yılında “Open Stage Sektörlerinin Başarılı İsimleri” ödülünü almıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde reklam ve halkla ilişkiler doktorasına devam etmektedir. Akademisyen olarak dersler vermektedir. Kişisel gelişim için sanata verdiği önem doğrultusunda seramik, mozaik, tiyatro ve sanatın birçok alanı ile ilgilenmektedir.