Bodrum Cemiyeti Yılın Düğününde Buluştu

Bodrum’un cennet köşesi Akana Otel, 22 Temmuz Cumartesi günü iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini ağırladı. Besa Grup İcra Kurulu Üyesi Şule Alp ile Duman Hukuk Bürosu’nun sahibi Avukat Cem Duman, hayatlarını birleştirecekleri görkemli bir törenle dünya evine girdi.

safiye soyman

Gelinin nikah şahitliğini Besa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Sampa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Altuncu, Socar Holding CFO’su Teymur Abasıguliyev, Sabri Baran Ak Parti 22.Dönem Milletvekili , Avşar Klinik Dr.Yakup Avşar , Bosh Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Stewan Young, Damadın şahitliğini Oktay Kaynarca, Ankara Un Sanayi Önder Cavcav, İş insanı Gürdal Abacı , Selahattin Yılmaz, Ali Ağa Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ayna, Sarar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarar yaptı. Nikah sonrası düzenlenen kokteylde davetliler, eşsiz manzara eşliğinde lezzetli ikramların tadını çıkardı.

oktay kaynarca
şule alp

Düğünün müzikleri ise Tarık Sezer Orkestrası, sanatçı Berkay ve Ozan Mensur tarafından yapıldı. Davetliler, sevilen şarkılarla coşkulu bir gece yaşarken düğünden sonra Küba konseptli bir After Party düzenlendi. Kübalı sanatçıların performanslarının yanı sıra, puro sarılacak ve davetlilere ikram edildi.

Cemiyet Dünyası Düğüne Aktı

Şule Alp ve Cem Duman çiftinin düğününe sanat ve iş dünyasından 600 seçkin isim katıldı. Katılımcıların bazıları şunlar; MC Art Mimarlık Kurucusu Melec Çakmak ve eşi Umut Çakmak, ünlü Estetik Cerrahi uzmanı Op.Dr Leyla Arvas, Ünlü evlilik terapisti Selin Karacehennem, Faruk Ceviker, Benan Kurtulus Saraç, Müzisyen Sinan Güleryüz ve eşi oyuncu Özge Özder, Mustafa Bozkurt ve eşi Seda Bozkurt, Sevim Aydin, Arsey Investment Yönetim Kurulu Başkanı Aras Seyrekoğlu, Selin Aytaç, BBM Estetik Polikliniği Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Arslantürk, Sampa Holding Yönetim Kurulu Başkanı,Tarık Altıncu, Ak parti 22. Dönem milletvekili Sabri Varan, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, ünlü şarkıcı Safiye Soyman, Zeynep Ilıcalı, Dekoratör Melda Aksu, Ortadoğu Rulman Sanayii (ORS) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arslan, Selahattin Yılmaz, SOCAR CFO’su Teymur Abasguliyev ve eşi Aygün Abasguliyeva, Bosch CEO’su Stewan Yong, Sunucu Elif Güvendik, BESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Avşar Klinik’in sahipleri Dr. Yakup Avşar ve Dr. Dilek Avşar, Selim Demir, Modacı Tuvana Büyükçınar Demir, Bursalı iş insanı Emre Oran ve eşi Neslihan Kızılbulut Oran, Sianji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ve eşi Nesrin Çakır, 2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu ve iş adamı eşi Erman Ademoğlu ve iş insanı Mehmet Dinçerler katıldı.

Efsane Düğüne Efsane Gelinlik

48 kasnak ustası 180 günde tamamladı.

Gelin hanımın gelinliği Merve Karaman özel tasarımı 3 milyon lira değerinde 64 kilo ağırlığında Hindistan’da komple swaroski taşlarla işlenerek Türkiye ye getirildi. Merve Karaman gelinlik tasarımında yaşananları şu şekilde anlattı;

Şule hanım ile düğün sürecinden yaklaşık bir yıl önce tanıştık ve Şule hanımın karakterini ve asaletine yaraşır bir tasarımı hayata geçirebilmek için çok detaylı bir çalışma yaptık. Gelinliğin tasarımına karar verdikten sonra detaylı bir hesaplama yaparak gelinliğin yaklaşık 60 ile 70 kg arasında değişeceğini keşfettik. Şule hanımın narin vücudunun bu ağırlığı taşıması için detaylı bir plan hazırladık. Özel hocalarla birlikte gelinliğin korse sisteminin ve ağırlıkların nereye baskı yapacağını belirledikten sonra özel spor hareketleriyle Şule hanımın belli kaslarını özellikle güçlendirdik. Gelinliğin Swarovski marka taşlarını dengeli bir şekilde işleyebilmek için özel bir çizim hazırladık. Bu özenli çalışma için toplamda 48 kasnak ustası günde 8 saat çalışarak 180 günde bu eşsiz işlemeyi tamamladı.

Gelin Şule Alp bunun dışında After Party için Küba konseptine uygun 2 ayrı gelinlik daha giydi. Damat bey ise Tom Ford damatlık ve milimetrik özel tasarımı ve İtalya’da özel olarak yapılacak 3 adet damatlık giydi.

İlgili Konular