Ladonna Estetik | Hatice Yılmaz | Environ A Vitamin Dermal Cilt Bakımları

Medikal Tabanlı Dermal Cilt Bakımlarındaki Son Nokta; Environ A Vitamin Dermal Cilt Bakımları

Medikal Tabanlı Environ A Vitaminli Cilt Bakımları, aşamalı yüksek oranda A Vitamini, saf bir retinol ve laktik asit yenileme tedavilerini içermektedir. Kollajen üretimini artırarak ve hücre dönüşümünü hızlandırarak ince çizgilerin, kırışıklıkların ve hiperpigmentasyonun görünümünü azaltır, daha parlak ve eşit tonda bir cilde kavuşmamızı sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun bakımlar özellikle olgun veya hasarlı ciltler için idealdir, cildin savunmasını güçlendirir ve dermal düzeyde yenilenme ve onarımı başlatır.

Rahatlatıcı, sıcak bir yüz masajının keyfini çıkarırken, yüzümüz harika antioksidanlarla birlikte A, C Vitamini ve Antioksidanlar ile klinik güçte bir bakım sağlar. Besleyici, yaşlanma karşıtı bileşenlerle dolu Aktif Vitamin Bakımı, cildinizin parlak ve nemli görünmesini sağlar. A, C vitamini ve antioksidanların en taze, en aktif formları, ses dalgaları ve küçük elektrik darbeleri kullanılarak cildin alt katmanlarına derinlemesine iletilir. Bu bilimsel yaklaşım, Kolajeni harekete geçirerek çizgileri yumuşatır ve elastikiyeti artırır, nemi ve cildin canlılığını artırır. Aktif A Vitamin Tedavisi tüm cilt tipleri için uygundur ve özellikle tek seanstan sonra güneş hasarı, pigmentasyon, erken yaşlanma, kuruluk, eşit olmayan cilt tonu ve ölçülebilir farklarla yara izlerinin giderilmesinde etkilidir.

A Vitamini Yüz infüzyonu cilt bakımları, yüzümüz yenilenecek ve bazı ani iyileşmeleri fark edeceksiniz, örneğin; Daha iyi nemlendirme, daha açık pigmentasyonla daha parlak bir cilt, alın çizgilerinin azalması, gözenek boyutlarında azalma ve daha yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt yapısına kavuşma.

Düzenli Environ Cilt bakımları ile cilt üzerindeki etkiler önümüzdeki altı ay boyunca gelişmeye devam edecektir. Bu nedenle en az üç ve dört hafta arayla yapılmasını öneririz. Bu tedaviler genellikle evde Environ A vitamin bakım ürünleri ile desteklenen ciltler için gözle görülen cilt yenilenmesi, medikal düzyede elde edilen tedavi etkisini sunmaktadır.

Aktif seviyelerde Environ bileşenleri ve vitaminleri kullanan bu tedavi, cilt analizi sonrasında cildinizin neye ihtiyacı olduğuna dayalı olarak daha geleneksel ama medikal etkili bir yüz bakımının çizgilerini takip eder. Daha genç bir görünüm için peptit ve vitamin dolu yüz bakımımızla ince çizgilerin, güneşten zarar gören ve sarkan cildin görünümünü yumuşatmaya yardımcı olur.

Yoğun A vitamin içerikli medikal tabanlı bu cilt bakımları, kozmetik yüz bakımlarına göre cildimizin yapısına daha derinlemesine etki etme yeteneğine sahiptir ve tedavi sırasında göz, boyun ve dudak çevresindeki sorunlu alanların hedeflenmesini sağlar. Tedavi bireysel cilt koşullarına göre uyarlanmıştır ve tüm cilt tipleri için uygundur. Gelişmiş Bakımlar cildin, A ve C vitaminleri de dahil olmak üzere Environ serisindeki aktif bileşenlerin en optimum seviyelerini kullanır.

Kolostrum & Kollajen

Kolostrum, ciltte elastini modüle ederek cilt yaşlanmasını yavaşlatır ve kırışıklıkları tersine çevirme etkisi sağlar. Kolostrum doğası olarak, tam prebiyotikler, antioksidanlar, antiinflamatuar bileşikler ve rejeneratif peptitler açısından zengindir. Kolostrumda bulunan biyoaktifler, cildin elastikiyetini, nemini ve kollajeni arttırabilme özelliği taşımaktadır.

Environ Kolostrum Jel, cildinize nasıl yardımcı olur?

Kolostrumun süt bileşimi, insanlarda bulunanlara çok benzeyen bağışıklık faktörleri (beyaz kan hücreleri) ve büyüme faktörlerini içerir, bu da onu cilt bakım ürünlerinde kullanım için etkili kılar. Kolostrum cildi nemlendirerek gelecekte çevresel faktörlerden kaynaklanan hasarların oluşmasını engeller.

Colostrum Gel, yapışkan olmayan jel formülünde kolostrum içerir, cildin bağışıklık sistemini güçlendiren bu serum, cildin çevresel faktörlerden korunmasına yardımcı olur, ayrıca vitaminler ve çeşitli antioksidanlarla zenginleştirilmiştir. Akne oluşumunu engeller. Hassas ciltler için idealdir, cildin hassasiyetini dengeler ve mükemmel bir koruma sağlar. Ayrıca düzenli kullanımda cilt üzerinde oluşmuş sıyrık ve yara izlerinin iyileşmesini hızlandırır. Kolostrum Jeli, ciltte iltihaba yol açabilecek bakteri ve enfeksiyonlarla savaşabilen doğal antiseptik özelliklere sahiptir.

Environ Colostrum Gel, yağlı olmayan bir formülde sığır kolostrumu içerir. Hassas ve reaktif ciltlerde etkilidir, cildi güçlendirmek ve kalınlaştırmak için idealdir. Tüm ciltlerde, cildin savunmasını korumak ve güçlendirmek için kullanılması önerilir, özellikle olgun ciltlerde ve hassas ciltlerde mükemel bir koruma ve yenileme sağlar.

Bu serum, ayrıca yeşil çay, C vitamini ve E vitamini de dahil olmak üzere vitaminler ve çeşitli antioksidanlarla zenginleştirilmiştir. Bağışıklık sistemini güçlendiren bu serum, cildi, dış ve iç stres faktörlere karşı korur, cildi yumuşatır, rahatlatır ve mükemel bir koruma sağlar

İlgili Konular