Hazal Kaya, Lancôme X Louvre Özel Davetinde

Lancôme, Louvre Piramidi’nin altında 26 Eylül akşamı olağanüstü bir davete ev sahipliği yaptı. Louvre Müzesi’nin en sembolik eserlerinden ilham alan Lancôme x Louvre Koleksiyonu için düzenlenen geceye, Türkiye’den Lancôme’un parizyen ve elegan ruhunu yansıtan ilk lokal marka elçisi Hazal Kaya katıldı.

Hazal Kaya, Lancôme X Louvre Ozel Davetinde


Özel davetin konukları arasında markanın elçileri Amanda Seyfried, Isabella Rossellini, Penélope Cruz, Aya Nakamura, Emma Chamberlain, Chiara Ferragni’in yanı sıra Lancôme Kreatif Makyaj Direktörü Lisa Eldridge ve Lancôme Global Makyaj Sanatçısı Sheika Daley yer aldı.

hazal kaya lancome louvre


Louvre Müzesi’nde gerçekleşen Night of Grandeur gala yemeğinde Lancôme’un ve Louvre Müzesi’nin, yani iki Fransız kültürel gücün, benzeri görülmemiş iş birliği kutlandı. Bu müzedeki gecede sanat ve güzellik arasındaki dinamik diyalog sürdürüldü. Louvre’un eserleri aracılığıyla Lancôme, farklı dönemleri ve kültürleri bir araya getirerek kadınları kendi ifadelerini bulmayadavet etti ve güzelliğin sonsuz yaratıcılığını gösterdi.
Özel gala gecesine, ilk lokal marka elçisi Hazal Kaya’nın yanı sıra Rachel Araz Kiresepi ve Buse Terim Bahçekapılı da katılırken, üç isim de bu ışıltılı geceye geceye sınırlı sayıda üretilen Lancôme x Louvre: Beauty is a Living Art koleksiyonu ile hazırlandı.

İlgili Konular