Geleceğin gıdası “THE GOOD WILD”özel bir lansmanla tanıtıldı.

Geleceğin gıdasını üretme amacı ile yola çıkan “The Good Wild” özel bir kurguyla tanıtıldı. İstanbul’un tarihi yapılarından Ralli Apartmanı’nda yer alan Ferda Art Platform’da yapılan lansman, Dilara Koçak’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. 

nükhet duru

“Upgraded Food” kategorisinde dünyada bir ilk olan ve “Şehrin yeni yabanı” olarak sunulan The Good Wild ürünleri lezzeti ile de davetlileri büyüledi. Büyük ilgi gören davete iş, cemiyet ve sanat dünyasından Nükhet Duru, Jaklin Güner, Siren Ertan ve Ersin Kayalar, Ahu Orakçıoğlu ve Süleyman Orakçıoğlu, Hülya Eltemur, Pınar Özdemir Hotiç, Gülcan Arslan, Yasemin Öğün, Özlem Avcıoğlu ve Gökhan Avcıoğlu, Bennu Gerede, Miro Gerede, Hakan Karahan, Eda Zamanpur, Özlem Süer, Gülay Afşar, Gül Ağış, Batya Kebudi, Meltem Tahrancı, Neslihan Yeldan, Memet Özer, Zeynep Üstünel, Mirela Cerica ve Selin Kutucular gibi ünlü isimler katıldı. Birçok uluslararası festivalde yer alan başarılı Dj Zeynep Erbay da müzikleriyle geceye renk kattı. 

Dilara Koçak

“Upgraded Food” kategorisinde dünyada bir ilk olan şehrin yeni ‘yaban’ı ve geleceğin gıdası The Good Wild özel bir lansmanla tanıtıldı. Girişimci, beslenme uzmanı ve aktivist Dilara Koçak ile gıda mühendisi Hüseyin Şirin’in güçlerini ve uzmanlıklarını birleştirerek kurduğu markanın ilk buluşması, 20 Haziran Salı akşamı İstanbul’un ikonik yapılarından Ralli Apartmanı’nda yer alan Ferda Art Platform’da gerçekleşti. “Geleceğin gıdası” mottosuyla üretilen ve filizlenmeden aldığı ilhamla sanat galerisinde ilk kez görücüye çıkarak büyük ilgi gören The Good Wild’ın tanıtım davetine iş, sanat, cemiyet, spor ve medya dünyasından Nükhet Duru, Jaklin Güner, Siren Ertan ve Ersin Kayalar, Ahu Orakçıoğlu ve Süleyman Orakçıoğlu, Hülya Eltemur, Pınar Özdemir Hotiç, Gülcan Arslan, Yasemin Öğün, Özlem Avcıoğlu ve Gökhan Avcıoğlu, Bennu Gerede, Miro Gerede, Hakan Karahan, Eda Zamanpur, Özlem Süer, Gülay Afşar, Gül Ağış, Batya Kebudi, Meltem Tahrancı, Neslihan Yeldan, Memet Özer, Zeynep Üstünel, Mirela Cerica, Batya Kebudi ve Selin Kutucular gibi ünlü isimler katıldı. Konuklar dünyanın geleceği için besin değeri iyileştirilmiş, gezegene saygı gösteren ve sınırlı kaynakları koruyan The Good Wild ürünlerini herkesten önce deneyimleme fırsatı buldu. Atıştırmalıktan çorbaya ve daha birçok gıdaya markanın sunduğu tüm lezzetler, sağlıklı yaşam tutkunları tarafından büyük beğeni gördü. Birçok uluslararası festivalde yer alan başarılı Dj Zeynep Erbay da müzikleriyle geceye renk kattı. 

İlgili Konular