Atıl Kutoğlu’nun Avusturya’da Yardım Defilesi

Ünlü modacımız Atıl Kutoğlu, Avusturya Başbakanı Karl Nehammer’in eşi Katharina Nehammer’le birlikte Viyana’da büyük bir yardım defilesi düzenledi. Modacının ilkbahar-yaz 2024 koleksiyonunun sergilendiği muhteşem defilede 27 manken görev alarak, 500 seçkin davetliye, 82 yeni kreasyonu tanıttılar.

ATIL KUTOĞLU

Kutoğlu, defilenin sonunda, First Lady Katharina Nehammer’le birlikte podyuma çıkarak, yoğun alkış alarak birlikte konukları selamladılar. Nehammer, gecede tepeden tırnağa Kutoğlu tasarımlarını tercih etmişti.

atıl kutoğlu


Daha önce de Avusturya Başbakanı’nın eşiyle, Türkiye’deki depremzedeler yararına da etkinlik gerçekleştiren Atıl Kutoğlu, bu kez kreasyonlarını Avusturya Kızıl Haçı yararına podyuma çıkardı. Modacının logosunu taşıyan tişörtlerin de satıldığı etkinlikte 150 bin Euro nun üzerinde yardım toplanması bekleniyor. 

atıl kutoğlu
atıl kutoğlu


Gala defilesine, Prensesler Camilla von Habsburg, Lila von Schwarzenberg, Martina von Hohenlohe, ve eski bakan Maria Rauch-Kallat gibi aristokrasi, politika, sanat ve iş çevrelerinden  seçkin davetliler katıldılar.

İlgili Konular