La Fann, İlk Mağazasını Açtı

Kişiye ve mekanlara özel kokular üreten La Fann, ilk mağazasını İstanbul’da açtı. Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan mağaza, lüksü, zevki, sanatı ve deneyimi bir arada yaşatmayı hedefliyor.
Kapıdan girildiği anda, kokusu ve ihtişamıyla misafirlerini büyülü bir dünyaya çağıran mağaza şimdiden büyük ilgi görüyor.

la fann


Lüks ve samimi bir konsept

Mağaza hakkında bilgi veren La Fann Kurucu Ortağı Elif Tekgür, “Güneşin ışıltılarını anımsatan altın dokunuşlar, ambalajlarımızdaki geri dönüştürülmüş kağıtlardan ilhamla tasarlanan dokulu duvara yansıyor ve siyahın asilliğiyle birleşiyor. Lüks ve bir o kadar da samimi bir konsept. Sosyal sorumluluk projemizle yoluna ışık tuttuğumuz genç kızlar kadar da aydınlık bir mağaza” dedi.


Kokuları deneyimleyecekler

Daha önce online satış kanalları üzerinden satışlarının gerçekleştirdiklerini ancak müşterilerinin kokuları deneyimlemesi için fiziksel mağaza açtıklarını aktaran Tekgür, “E- ticarette gerek kendi web sitemiz lafann.com, gerekse çalıştığımız iş ortaklarımız olsun, oldukça hızlı büyüyen bir ağımız ve satış potansiyelimiz olsa da tüketicilerimize direkt dokunmayı ve hikayemizi birinci ağızdan anlatmayı hep hayal ettik. La Fann’ı ulaşılabilir lüks olarak konumlandırıyoruz ve bu segmentte markamızı birebir misafirlerimize tanıtmak ve tüketici alışkanlığı yaratmak önemli. Koku, kesinlikle çok kişisel bir konu.
Parfümünüzü ilk seçeceğinizde onu koklamak ve onunla zaman geçirmek istersiniz. Teninizle bütünleştiğini hissettiğinizde ise kimliğinizin bir parçası olur. İlk seçim deneyimini mağazamızda yaşayıp, sonraki alışverişlerde ise online alışverişe yönlenme çok daha pratik ve tercih edilebilir bir yol diye düşünüyoruz. Aynı zamanda La Fann sizin ya da yaşam alanınızın güzel kokmasını sağlayan bir kozmetik üründen çok daha fazlası. Mağazalarımızda, misafirlerimize hikayemizi ve değerlerimizi
anlatıp, eşsiz bir deneyim yaşatarak manevi bir bağ hayal ediyoruz. Bunu da sadece online satıştan sağlamamız oldukça zordu” diye konuştu.

İlk hediye seçeneği

Mağazada satışı gerçekleştirilen ürünler hakkında da bilgi veren Tekgür, “Mağazamızda özel formülüyle güvenle yaşam alanınızın atmosferini değiştiren çubuklu oda kokuları, doğal soya ve hindistan cevizi yağı bazından elde edilen şık kokulu mumlar, paylaşılabilir parfümler, geleneksel mirasımızın modernlik ile harmanını sunan hijyenik kolonyalar ve kolonyalı mendiller bulunuyor.
Değerli içeriklerle ve yüksek bir doğal oranla geliştirilen likit sabun, geleneksel sabun, losyon ve duş jeli gibi ürünler de çok yakında mağazamızda olacak. Unutulmayacak bir hediye servisimiz var ve sevdiklerinize hediye etmek isteyeceğiniz ilk seçenek olmak hedefindeyiz” ifadelerini kullandı.


Kızlara burs olacak


La Fann olarak her müşterilerini bir marka elçisi olarak gördüklerini kaydeden Tekgür, şunları söyledi:
“Bizi farklı yapan özelliğimizin, standartların biraz daha dışına çıkarak tüketicilerimizin her birini marka elçisi olarak görmek olduğunu söyleyebiliriz. Birlikte büyümenin ve gelişmenin gücüne inanıyoruz. Dolayısıyla dokunduğumuz herkesi bu iyilik projesine dahil ediyoruz. Dünya genelinde alınan her bir La Fann ürünüyle, La Fann kelebeği sizlere dokunuyor ve satıştan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Türk Eğitim Vakfı çatısı altında bulunan aile fonumuz ‘Türk Eğitim Vakfı (TEV) – İlayda Yarcan Güçlü Kızlar Aydınlık Yarınlar’ burs fonuna bağışlıyoruz. Genç kızlarımızın yolunu aydınlatmakta bize destek olduğunuz için herkese teşekkür ediyoruz.”

İlgili Konular