‘Çok Aşk’ Galası Hem Güldürdü Hem Hüzünlendirdi

Senarist ve oyuncu Hasan Can Kaya’nın “Hayat kadar gerçek, hayat kadar komik ve hayat kadar duygusal” diyerek özetlediği, Muzaffer Yıldırım yapımcılığında hayata geçen yılın filmi Çok Aşk’ın gala gösterimi önceki akşam Kanyon Paribu Cineverse’te gerçekleşti.

ÇOK AŞK HASAN CAN KAYA ACUN ILICALI

Kariyerine ve sevgilisine ‘çok aşk’la bağlı Coşkun’un hikayesiyle fonda Türkiye’nin toplumsal yolculuğuna da şahitlik eden film 27 Ekim’de vizyona girecek. Türkiye’nin iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldığı galada misafirler film ekibine övgüler yağdırdı. Filmi izleyenler kahkaha ile hüznü birlikte yaşadı.

ÇOK AŞK ÖMÜR GEDİK ATİLLA DORSAY

Senaryosunu Hasan Can Kaya’nın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı Çok Aşk filminin galası filmin oyuncularının yanı sıra Türkiye’nin iş ve sanat dünyasından birçok ismin katıldığı bir organizasyonla Kanyon Paribu Cineverse’te düzenlendi.

ÇOK AŞK BÜŞRA PEKİN HASAN CAN KAYA

1 Erkek 1 Kadın dizisinin senaristlerinden, izleyicilerin efsane talk-show Konuşanlar’dan tanıdığı komedyen Hasan Can Kaya’nın senaryosunu yazdığı ve bir korsan film satıcısının aşkının peşinden gidişini güçlü film kadrosuyla beyazperdeye taşıyan filmin galası büyük ilgi gördü. Galaya filmin oyuncuları; Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Berkan Şal, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin yapımcısı Muzaffer Yıldırım katıldı.

İş ve sanat dünyasından Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, Arda ve Aslıhan Turan, Atilla Dorsay, Cem ve Ronit Hakko, Ecem Erkek, Erol Tabanca ve Rana Erkan Tabanca, İdil Fırat, Cemal Can Canseven, Didem Balçın, Kerem Ayan, Selen Uçer, Sevcan Orhan, Varol Yaşaroğlu gibi isimler de galada filmi izleyen davetliler arasında yer aldı.

İlgili Konular